Sziasztok! Az öcsém lőtte Londonban... Üdv, Feri
A bácsi nem viccel, komolyan veszi a dolgot!
Sziasztok! Ezt a németországi Basel közelében lőttem az autópályán. Rendszeres követőtök! Üdv, Csabi